СвятА


ВІТАЄМО ВСІХ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!БАРВИ ОСЕНІ

Ще недавно 3-Б прямував щоранку до гімназії у свій кабінет на навчання і відпочинок під час перерв. Вони розпочали роботу над проектом "Барви осені"
І тут розпочалося дистанційне навчання. Але робота над проектом тривала. Ось результат їх старань.З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови  

Цьогоріч карантин вніс свої корективи у святкування Дня української писемності та мови. Святкували дистанційно, з  дотриманням карантинних обмежень.  Усі, хто любить і шанує рідне слово, взяли участь в акції «Радіодиктант національної єдності», читали улюблені вірші про мову, проводили вікторини «Чи знаємо ми  рідну мову».  


Початкова школа гімназії №267 долучається до святкування Дня української писемності і мови. Ми бажаємо всім любити і поважати рідну українську мову. Нехай рідне слово буде для нас оберегом та джерелом життя!


    

     


СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік у гімназії 267. Хтось переступає цього дня поріг гімназії вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені й веселощами, і цікавим, але важким навчанням. Усім гімназистам бажаємо наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступному навчальному році! Нехай новий навчальний рік буде вдалим. Будьте щирими та підтримуйте одне одного. 
Виставка дитячих робіт "Пожежна безпека очима дітей"


свято "добро врятує світ"

           24 січня 2020 року на паралелі відбулося свято "Добро врятує світ". В теплій дружелюбній атмосфері учні й дорослі поринули в світ добра й радості. Співи дітей та вчителів, танки, гуморески, вірші й народна мудрість, створення колажу "Сад доброти", перевтілення негативних персонажів - усе це працювало на формування таких актуальних в наш прагматичний час чеснот і навичок толерантного спілкування. добро перемогло зло, як і має бути.

декада початкової школи

Згідно з планом роботи гімназії, з метою підвищення рівня мотивації та інтересу до вивчення української мови (1-2 класи), літературного читання (3-4 класи), сприяння формуванню читацької компетентності, готовності школярів застосовувати набуті знання, уміння, навички та способи діяльності у практичному житті, а також упровадження в навчально-виховний процес сучасних педагогічних технологій, для обміну професійним досвідом роботи й сприяння творчості та фаховому росту вчителів початкових класів і вихователів ГПД з 25.11.2019 по 06.12.2019 року проведено декаду початкової школи.

Вчителі початкових класів провели низку відкритих уроків, виховних годин та позакласних заходів із взаємовідвідуванням за темою «Педагогічний ярмарок ідей щодо шляхів удосконалення читацької компетентності»:

 • Алексєєнко Т.М. (1-А клас) урок інтегрованого курсу української мови на тему «Читання текстів і письмо слів, речень з вивченими буквами»;
 • Коломієць К.П. (1-Б клас) урок інтегрованого курсу української мови на тему «Театр. Персонаж казки. Читання та письмо текстів з вивченими буквами»;
 • Журбей І.І. (1-В клас) урок навчання грамоти (читання)  на тему «Звуки [д], [д’]. Мала буква «д». Читання складів, слів, речень, тексту з вивченими буквами»;
 • Сергійчук Н.М. (2-А клас) урок читання на тему «Досліджуємо текст. В.Чухліб. Зимова казка. Складання продовження казки»;
 • Катіман Н.О. (2-Б клас) урок читання на тему «Україна наша вічна. В. Сухомлинський. Вічна тополя»;
 • Дзюба С.О. (2-В клас) урок інтегрованого курсу української мови на тему «Слово. Значення слова. Слова, подібні та протилежні за значенням. Слова, які мають кілька значень»;
 • Кутурженко Т.І. (2-Г клас) урок інтегрованого курсу української мови на тему «Слово. Значення слова. Слова, подібні та протилежні за значенням. Слова, які мають кілька значень»;
 • Іванкова Т.В. (3-А клас) урок літературного читання на тему «Золоті зернята народної мудрості. Прислів’я та приказки»;
 • Коровіна Н.О. (3-Б клас) урок позакласного читання на тему «Із джерела народної мудрості»;
 • Сухань О.Д. (3-В клас) урок інтегрованого курсу української мови на тему «Мова твору. Прикметник»;
 • Дідик Н.В. (4-А клас) урок позакласного читання на тему «Мандруймо в диво казки. Клайв  Стейплз Льюїс «Хронікі Нарнії»;
 • Рєзнік Р.І. (4-Б клас) урок літературного читання на тему «А.Гнатюк «Козацький дуб». Початок роботи над проектом «Про що розкажуть дерева – очевидці історичних подій»;
 • Трембовецька Н.О. (4-В клас) урок літературного читання на тему «Т. Кара-Васильєва. Співуча глина».


У позаурочний час ділилися своїм педагогічним досвідом і вихователі груп продовженого дня:

 • Дербеньова М.Б. (ГПД 3-х класів) провела патріотичний виховний захід «Україна – наша Батьківщина»;
 • Йовенко О.Я. (ГПД 1-В класу) запросила колег на математичний КВК;
 • Лабінська Т.Г. (ГПД 1-Б класу) підготувала пізнавально-розвиваюче заняття-релакс «Казкотерапія»;
 • Оліферчук Л.П. (ГПД 1-А класу) провела захоплююче навчально-пізнавальне заняття на тему «Дружно живемо – мир збережемо!»;
 • Семенюк О.В. (ГПД 3,4-х класів) підготувала заняття-подорож «Осінь у гості стукає»;
 • Ярошевич М.Ю. (ГПД 2-х класів) запросила вихованців та колег на пізнавально-розвиваючий квест «У світі професій».
В рамках декади було проведено також свято на паралелі 1-х класів «Золота Осінь», «Посвята в читачі» на паралелі 2-х класів.

Проведення декади початкової школи з даного питання практично підтвердило, що важливим чинником успішного формування читацької компетентності є добір учителем найбільш ефективних засобів навчання й уміння влучно їх використовувати.

  

   
   
   
   
   
   
   
   
                        
свято "золота осінь"

Відбулося свято «Золота осінь» на паралелі  1-х класів.  Діти співали, танцювали, читали вірші.

Яскраві костюми, чудова музика піднімали настрій всім присутнім у залі.
чарівний світ дитячих мрій

6 листопада 2019 року на паралелі 4-х класів відбулось свято «Чарівний світ дитячих мрій»

Учні презентували свої мрії у вигляді талантів. Ми побачили виступ вокалістів, танцюристів, спортсменів. Неймовірно чудову гру на музичних інструментах показали наші талановиті діти. 

Свято пройшло позитивно, весело й сучасно. 

Виставка "Барви золотої осені"

У жовтні  проходила  виставка творчих робіт учнів початкових класів. Оксамитовий запах осені відчувався скрізь. Діти разом зі своїми батьками поспішали на  виставку «Барви золотої осені». Здавалося, ніби то сама осінь завітала до нашої школи, лоскочучи  легенькими павутинками бабиного літа.  

Учні виявили неабияку фантазію, кмітливість та творчість, готуючи свої роботи.

  посвята в першокласники

24 жовтня у гімназії відбувся День відкритих дверей для батьків першокласників.У кожному класі вчителі провели відкриті уроки. Батьки мали змогу побачити, як працюють діти, який матеріал вони опановують під час уроків, які форми роботи використовують вчителі. А потім відбулося свято Посвяти в першокласники

До дітей завітала Фея країни Казок. Вона привітала учнів зі святом, разом з ними співала, танцювала. Настрій у всіх був чудовий, учні виконували різноманітні завдання, розігрували гумористичні сценки, а також розповіли про свої мрії. 

Дітей привітали директор гімназії Юрчук О.М., батьки. Вони благословили дітей на навчання і побажали успіхів.ALL SEASONS ARE BEAUTIFUL

23 жовтня відбулося свято  «All seasons are beautiful» на паралелі 4 класів. Учні декламували вірші та співали пісні про пори року та  їх місяці.  Вчитель англійської мови  Возіян Ольга Володимирівна підготувала цей захід. «Навчаємось коли виконуємо» - один з провідних принципів навчання у НУШ, був успішно застосований на позакласному заході.

Паралель 4 класів показала чудове володіння іноземною мовою,а також прекрасну акторську майстерність. Учні із задоволенням танцювали та співали. Яскраві костюми та декорації створювали святкову атмосферу творчості та натхнення для засвоєння англійської мови. 

Іноземну мову потрібно полюбити, тоді краще зрозуміти та вивчити!!!

          

          

          
 1 вересня

У нашій гімназії відбулося СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

На вулиці почали з’являтися перші промінчики осіннього сонця, а в актовій залі нашої гімназії почали збиратися любі учні, які з неохотою, але повні сил на новий навчальний рік, з усмішками на устах заходять у любу гімназію.
Цей навчальний рік стане для когось останнім у нашій школі, насамперед це стосується учнів випускних 9 та 11 класів. А для наших першачків, які напевно з великим інтересом опановують щось нове в їхньому житті - школу.

З привітальними словами до головних дійових осіб сьогоднішнього дня звернулась директор гімназії Юрчук Олена Миколаївна, яка побажала їм натхнення, терпіння і гарних оцінок у новому навчальному році.

Також для найменших учнів нашої гімназії був організований цікавий квест, який допоміг нашим новим учням трохи пізнати нашу гімназію.
Тож нехай святковий і піднесений настрій наших учнів, який їм подарувало свято не покидає їх на шляху довгого, проте дуже цікавого навчального року в стінах нашої любої гімназії. 

Бажаємо всім гарних оцінок!

з родини починається життя дитини

У середу 15 травня,  в Міжнародний день сімї, в нашій школі було по-особливому тепло та радісно. На паралелі 3-х класів пройшло свято для дітей та батьків  «З родини починається життя дитини». 

Зібралася вся дружня класна сім’я: учні, мами, татусі, бабусі й дідусі…  Промінець добра й любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. Панувала доброта щирих усмішок і тепло батьківської любові. 

На святі діти танцювали та співали пісні про батьків, дарували їм найщиріші та найтепліші слова подяки й любові. Учні присвятили свій танок дідусям і бабусям.
Свято "веселе місто алфавіт"

 17 квітня в гімназії 267 відбулося свято на паралелі 1-их класів «Веселе місто Алфавіт». На свято завітало багато гостей. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці, які не залишили байдужими нікого.

    Це свято – перша сходинка в шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своїми першими вчителями: Сергійчук Надією Миколаївною, Катіман Ніною Олександрівною, Дзюбою Світланою Олексіївною, Кутурженко Тетяною Іванівною, які стали їм і другими мамами, і друзями, і мудрими наставниками. 

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався.Свято Здоров'я

20 березня, на паралелі 3-х класів відбулось Свято Здоров’я.

У легкій, позитивній формі учні повторили правила здорового способу життя:

 • Лікар Комаровський вчив Бруднулю бути чистою.
 • Учні подолали віруси й мікроби. 
 • Вітамінки розповідали про корисне харчування. 
Свято пройшло весело й змістовно. 

Велика подяка батькам за підтримку в проведенні свята!

ПОдорож материками та океанами


22 лютого 2019 року відбувся квест на якому учні паралелі 4-х класів захищали дослідницький проект  «Подорож материками та океанами».

Учні 4-х класів були поділені на дев’ять команд. Як справжні дослідники, учасники отримали «Карту», яка вказувала їм шлях пересування.

Кожна команда мала пройти десять «станцій», кожна з яких була присвячена певній темі (рослини, тварини, материки, гори, океани..). 

Під час квесту учасники  показали  свої знання не тільки з природознавства, а й з математики, української мови, музики. Всі учні працювати в команді, підтримуючи один одного.


ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

У листопаді на паралелі  2 класів відбулось традиційне свято «Посвята в читачі». 


Діти мали разом з Королевою Книгою та космічною дівчинкою Чомусею переконати Незнайку у важливості читання. Для цього  другокласники виконували різні завдання, співали, танцювали. Разом з  малятами співали й учителі, а батьки виконували завдання. Діти повторили правила поводження з книгою, склали клятву читача. 


На святі панувала доброзичлива  атмосфера. Всі учасники дійства отримали задоволення. Після заходу на другокласників чекали сюрпризи – книжки в подарунок і відвідування районної бібліотеки.


Давно  книжки з’явилися на світ,

цікавий шлях вони пройшли віками.   
Пролинуло земних багато літ,

як книжка опинилась перед нами.

Комп’ютерний настав нестримний час,

прогрес такий, що годі й устигати.

І щось, звичайно, зміниться для нас,

але не зможе людство не читати.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

    1 вересня у гімназії №267 відбулося урочисте свято «День Знань» для першокласників. 

     Була проведена унікальна ранкова зустріч з різноманітними інтерактивними заходами: квест «Знайомство зі школою», флешмоб, запуск кульок та мильних бульбашок у повітря. Діти отримали від свята багато задоволення. 

Хай щастить вам, любі діти!