шановні випускники!

ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Звершився етап формування заявки (реєстрації) на НМТ - 2024!

Нагадуємо, що до 15.04.2024 можна вносити зміни до реєстраційних даних.

Український центр оцінювання якості освіти рекомендує перевірити стан оброблення реєстраційних документів: https://testportal.gov.ua/perevirte-stan-obroblennya-reyestratsijnyh-dokumentiv-2/  весняна толока

Дружно і весело працівники гімназії 267 долучилися до прибирання шкільної території.Працювати допомагав весняний настрій та позитивні емоції.😉 проєкт "twinschools"

У рамках міжнародної співпраці з Литвою учні нашої гімназії брали участь у проєкті «Twinschools”. На цьому наша співпраця не завершилася.

21 березня Шевченко Юлія Володимирівна була учасником міжнародної конференції (Литва, Греція, Туреччина, Україна), а учениці дев’ятих класів взяли участь в міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «Seasons of the year 2024 та посіли  призові місця: Дар’я Архицька третє місце  та Еліна Шевченко перше місце.

Щиро вітаємо наших учениць!


змагання "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

У Дарницькому районі відбулися Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти. Учні гімназії № 267 взяли активну участь у змаганнях з футболу, волейболу (серед дівчат та хлопців) та баскетболу. У гімназії № 267 відбулися фінальні ігри та нагородження переможців змагань, які проходили під гаслом «Разом переможемо». На святі були присутні представники Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації на чолі з т.в.о. голови Миколою Калашником, представники Федерації волейболу України.


 проєкт "ментальна варта"

29 березня в нашій гімназії за підтримки Департаменту освіти і науки спільно з Інститутом післядипломної освіти

Київського столичного університету імені Бориса Грінченка за підтримки

Klitschko Foundation та Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій у рамках проєкту «Ментальна варта» відбувся тренінг «Навчання під час війни: психологічна підтримка педагогів, учнів, батьків» в рамках реалізації програми відновлення та підтримки ментального здоровʼя учасників освітнього процесу для закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Позитивною енергією нас заряджала старший викладач кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка пані Світлана Олексенко. Щиро дякуємо за яскраві емоційні моменти, релаксацію та відновлення ресурсу наших педагогів!


    


день національної гвардії

Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії — 10 річницю від дня її створення. Гімназія 267 приєднується до привітань та бажаємо всім гвардійцям, їхнім рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, миру та добра!

10 років НГУ


Відеопривітання можна переглянути тут

зАбута казка

Забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно, - під таким гаслом пройшов Всесвітній день казки в нашій гімназії.. Казки - то наші великі вчителі. Цікаво й пізнавально пройшов день для учнів початкової школи. Наші наймолодші школярки читали і відгадували назви казок, створювали малюнки, писали казкові списування, змагалися в знанні казок, перевтілюватися в різноманітних казкових персонажей. Сподіваємось що цим заходом, ми долучили дітей до задволення читання . Майже всі казки мають щасливий кінець. Саме тому День казки співпав з Днем щастя.Читайте, пориньте в цікавий світ фантазій та пригод! Щасти Вам!


розбудова інформаційно-освітнього середовища

20 березня 2024р. представники адміністрації гімназії взяли участь в онлайн засіданні Науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій

Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Було представлено звіт за результатами участі закладу в дослідно-експериментальному дослідженні «Розбудова інформаційно-освітнього середовища закладу загальної середньої освіти на основі використання системи управління дистанційним навчанням». Виражаємо вдячність науковому керівнику ДЕР, директору ІПО Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидату педагогічних наук, доценту Войцехівському Михайлу Федоровичу та науковому консультанту ДЕР, завідувачу кафедри природничо-математичної освіти в технологій ІПО Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Воротніковій Ірині Павлівні за те, що надихнули, вмотивували, а також за підтримку. Дякуємо педагогічному колективу та учнівству за участь у розбудові та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища гімназії 267! Впевнено крокуємо далі!безпечне освітнє середовище

До педагогічного колективу гімназії завітала в гості Світлана Володимирівна Савченко, доцентка кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти

Київського столичного університету імені

Бориса Грінченка для проведення очного модуля «Безпечне освітнє середовище» в рамках підвищення кваліфікації та підготовки до педради. Всі учасники отримали величезне задоволення, психологічне розвантаження та натхнення працювати з учнями в непростих умовах сьогодення. Час промайнув майже непомітно.

Дякуємо усім причетним!

 


нмт-2024

Шановні випускники!

14 березня о 9:00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 11 квітня включно.

За допомоги спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти, потрібно буде самостійно створити персональний кабінет.

До 15 квітня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни.


З інформацією УЦОЯО щодо покрокової процедури проведення реєстрації ("НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ") можна ознайомитися за посиланням:

https://testportal.gov.ua/nmt-2024-shho-potribno-znaty-pro-reyestratsiyu/гра "шевченко lego"

Захоплива команда гра "Шевченко Lego" об'єднала учнів 5-х і 6-х класів з нагоди 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка. Гімназисти візуалізували за допомогою лего поезію Кобзаря "Садок вишневий коло хати".всесвітній день книги

Книги - кораблі думки, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління. © Френсіс Бекон

На честь Всесвітнього Дня книги, який відзначають 07 березня, учні 2-х класів провели свято «Посвята в читачі». Наші другокласники мандрували Країною літературних творів, виконали безліч цікавих завдань й довели, що вміють не лише читати, але й швидко думати, вправно відгадувати ребуси та загадки. Діти побували на гостині в Гаррі Поттера, відвідали героїв Лісової школи, виконали завдання чарівних фей, ніжних лісових мавок, кумедних міньйонів. Супроводжували свято запальні танці, веселі пісні й позитивні емоції. А батьки, які відвідали наше свято, поринули в світ казкових пригод і, навіть, всіма силами намагалися нам допомагати, відгадуючи загадки та ребуси. Другокласники пообіцяли якнайбільше читати книг, щоб ставати розумними, мудрими, добрими. І обов’язково зустрітися на наступному святі. Тож, до зустрічі!

 
ПЛАН ЗАХОДІВ

ІЗ ВІДЗНАЧЕННЯ 210-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Захід

Терміни проведення

Відповідальні

1

Літературні уроки присвячені до дня народження Т.Г. Шевченка

11.03-13.03

2024

Учителі початкової школи (1-4 класи)

2.

Конкурс фотоколажів “Шевченко - 210”

11.03-13.03

2024

Педагог-організатор

Данилюк Л.А.

3. 

Конкурс на кращу інфографіку про Т.Шевченка (5-9 класи)

11.03-13.03

2024

Учителі української мови та літератури 

(5-9 класи)

4.

Цікавинки про Шевченка за QR-кодами

11.03.2024

Учителі української мови та літератури 

 (5-11 класи)

5.

Виготовлення плакату співпраці “Тарас Шевченко” 

11.03.2024

Учителі української мови та літератури 

 (5-9 класи)

6. 

Перегляд документальних і художніх фільмів про Т.Шевченка 

11.03-13.03

2024

Класні керівники

(5-9 класи)

7.

Мініпроєкт "Мій Шевченко" (написання словесних інструкцій для ШІ з метою створення сучасних зорових образів Т.Г.Шевченка)

12.03.2024

Учитель української мови та літератури

Варгас О.М.

(10-ті кл.)

8.

Створення віршостосиків " Моя улюблена Шевченкова поезія" 

12.03.2024

Учитель української мови та літератури

Варгас О.М.

 (7- мі кл.)

9. 

Загально гімназійний конкурс читців поезії Шевченка «Шевченківська хвиля» 

12.03.2024

Учителі української мови та літератури

Колосенко О.М.

Григор’єва Н.М.

10

До Дня народження Кобзаря- життєва абетка «Голос Тараса- конституція патріота» 

13.03.2024

Учителі української мови та літератури

Галицька Г.С.

Дащенко О.П.

(8-мі класи)ТИЖДЕНЬ математики та фізики - 2024

У гімназії минулий тиждень був предметним тижнем математики та фізики. Протягом тижня ми впевнились, що точні науки — це не тільки про розрахунки, формули та логіку, це ще про співпрацю, успіх та задоволення.  Розпочався тиждень з повідомлень наших 11-класників про відомих українських математиків та фізиків. Протягом тижня було проведено чимало цікавих заходів, серед яких гра «Шум» для 8 та 9  класів, за участі 10-х класів було проведено для паралелі 7-х класів дидактичну гру «Подорож у країну динозаврів», усний рахунок та ін. Проведені заходи сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали творчі здібності, самостійність та вміння розв’язувати проблеми нестандартними шляхами. Було весело та захопливо!сертифікати за участь у проведенні "інженерного тижня - 2024"

Надійшли сертифікати за участь гімназії у проведенні "Інженерного тижня - 2024" - ініціативи, покликаної зацікавити дітей наукою та сприяти розвитку потенціалу сучасної молоді. Дякуємо гімназійному координатору тижня Андрію Володимировичу Звягінцеву, вчителю фізики та інформатики, за популяризацію навчального закладу і бажаємо здійснення творчих планів.тиждень іноземних мов - 2024

Із метою популяризації вивчення англійської та німецької мов, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства школярів, упродовж 19-23 лютого 2024 року, в закладі відбувся тиждень іноземних мов.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської та німецької мови,  сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність та естетичні смаки.


за здоровий спосіб життя!

З 1 по 10 лютого в гімназії проходила декада "За здоровий спосіб життя". Було проведено багато цікавих заходів, під час яких учні мали можливість ознайомилися зі складовими здоров'я, взяти участь у спортивних змаганнях, конкурсі малюнків, переглянути пізнавальні відео та ознайомитися з новинками літератури на тему здорового способу життя. Яскравим завершенням декади стало яскраве "Свято ЗДОРОВ'Я" на паралелі 4-х класів.

Тож пам'ятаємо, що наше здоров'я в наших руках!


ПОЧИТАЙ МЕНІ!

«Почитай мені!» під таким девізом пройшов Всесвітній день читання вголос. Читання захоплює, переміщує нас у просторі та часі,  дає змогу зупинятися та спілкуватися, сміятися та сумувати, обійматися або стояти на руках. А крім того, ви в процесі працюєте живою рекламою читання. Читати – це модно, це важливо, це круто!

Вчителі та учні протягом дня використовували різні форми роботи: марафон читання, свідоме читання, Крісло автора, читання в колі, вікторини «Скажи книзі так!». Тож читайте вголос собі й близьким! Це приносить користь і задоволення!


тижДЕНЬ інформатики - 2024

Поточний тиждень Гімназії 267 був захоплюючим і надзвичайно пізнавальним завдяки проведенню Тижня інформатики-2024 на тему «Цифровий слід».

Протягом цього часу наші учні не лише долучилися до різноманітних заходів, а й усвідомили важливість поміркованого користування технологіями та розуміння спадщини, яку ми залишаємо в онлайн просторі. 

Розглядали життєві та професійні шляхи відомих постатей у світі ІТ, відкрили для себе їхні досягнення та вдосконалили свої знання про цей захоплюючий світ технологій. 

А ще влаштували справжнє Art-шоу талантів, де кожен з учнів продемонстрував свій унікальний Цифровий Слід, створений завдяки власній креативності та штучному інтелекту! 

Дякуємо усім, хто долучився до наших заходів та допоміг зробити Тиждень інформатики-2024 таким незабутнім! Нехай наш Цифровий Слід буде свідомим, позитивним та наповненим знаннями! 


TŁUSTY CWARTEK-2024, CПІВПРАЦЯ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ

Гімназійна команда продовжує співпрацю в міжнародному культурно-освітньому проєкті «Poznaj Polskę». Із величезним задоволенням вивчаємо польську мову, знайомимось з культурними традиціями поляків і 8 лютого разом з ними святкували TŁUSTY CZWARTEK — день пончиків.

За традицією у масний четвер потрібно обов‘язково з‘їсти пончик, якщо хочеш, щоб щастя супроводжувало тебе! Нашим дослідникам польської культури вельми сподобалась ця смачна традиція і ми організували в гімназії частування пончиками. Учасники команди дослідників дізнались про особливості приготування традиційних пончиків, про різноманіття начинок та посипок для них, а, головне, про польські традиції  гостинності. Зазвичай, поляки не лише для себе готують або купують ці смаколики, але й щиро пригощають рідних, друзів та колег. Це свято — привід поділитись смакотою, радістю, побажати щастя один одному, воно викликає приємні асоціації. Сподіваємось, що нам вдалося відтворити чудову та смачну атмосферу масного четверга. Всім нашим друзям  полякам із партнерських шкіл міста Кола https://www.facebook.com/dwojkakolo

 та містечка Доброва  https://www.facebook.com/profile.php?id=100063102828005, учасникам проєкту «Poznaj Polskę», всім рідним та близьким бажаємо щастя, удачі і смачнОГо!


день безпечного інтернету (safer internet day)

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

З цієї нагоди наші учителі інформатики провели низку освітніх заходів та розповіли учням про важливість дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті.

Для проведення  Дня безпечного Інтернету педагоги скористались матеріалами на тему платіжної безпеки, розробленими експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. Таке невимушене креативне спілкування — чудова можливість поділитися важливою інформацією з учнями різного віку та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету.

C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224510_120.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224511_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224512_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224513_121.jpg

C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224514_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224515_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224516_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224517_121.jpg C:\Users\User\Downloads\-5337143662041224518_121.jpg


інженерний тиждень - 2024

Минулий тиждень в гімназії пройшов під гаслом «ТомуЩоЦікаво».

Не зважаючи на  повітряні тривоги, наші гімназисти вмотивовано конструювали і STEMили. 

Під керівництвом креативних педагогів працювали як за готовими шаблонами, так і власними розробками, додаючи свою творчість, art-майстерність та критичне мислення. Інженерний тиждень-2024 добіг кінця, але діти наполягли на його продовжені. Отож, тиждень переріс у декаду… ТомуЩоЦікаво!

 ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня в гімназії проведено патріотичні заходи до  Дня пам’яті Героїв Крут. Ми повертаємось до витоків і важливих етапів становлення української державності, вшановуючи памʼять Героїв, які загинули під Крутами у боротьбі за Незалежність України. Зовсім юні захисники вписали власною кровʼю героїчну сторінку в історію визвольного руху. Їх подвиг став символом незламності та стійкості всього українського народу в боротьбі

за незалежність.